Žaidimų aikštelių patikra

Norisi pramogų ar išskirtinių poilsio elementų

 Lauko ir vidaus vaikų žaidimų aikštelių įrangos gamyba, aikštelių planavimas, montavimas. Nestandartinių žaidimų elementų gamyba, projektavimas bei montavimas.

ŽAIDIMŲ AIKŠTELIŲ PATIKRA

Daugiau nei 9 metus atliekame profesionalią žaidimų aikštelių, laipynių parkų, žaidimo kambarių patikrą. Tikrinimo metu atliekamas žaidimų įrangos ir dangos atitikties vertinimas Lietuvos standartui LST EN 1176-1: 2018.

Kuomet žaidimų aikštelių patikra yra būtina?

Prieš įrengimą; Prieš įrengiant žaidimų elementus visuomet pasitarkite su specialistais, kurie jums padės išdėlioti visus žaidimų elementus taip, kad jie atitiktų Lietuvos respublikoje galiojančius standartus. Tai ypač svarbu padaryti tuomet, kai žaidimų elementai bus statomi viešose erdvėse ir bus naudojami  komerciniais tikslais. Jeigu jums žaidimų elementus sumontuos žmonės nieko nenusimanantys apie galiojančius standartus, po specialistų patikros ir neatitikus standarto žaidimų elementus jums gali tekti išmontuoti. Tad rekomenduojame tapyti savo laiką ir pinigus – konsultacija su specialistais jums sutaupys ne tik laiko bet ir pinigų.

Aktyvios pramogos – ypatinga nauda sveikatai bei stipresnis tarpusavio ryšys

Kontaktai

UAB Orangutanas

+370 600 83990

kestasgo@gmail.com

©2023. UAB Orangutanas. All Rights Reserved.