Paslaugos

Norisi pramogų ar išskirtinių poilsio elementų

 Lauko ir vidaus vaikų žaidimų aikštelių įrangos gamyba, aikštelių planavimas, montavimas. Nestandartinių žaidimų elementų gamyba, projektavimas bei montavimas.

ŽAIDIMŲ AIKŠTELIŲ PATIKRA

Daugiau nei 9 metus atliekame profesionalią žaidimų aikštelių, laipynių parkų, žaidimo kambarių patikrą. Tikrinimo metu atliekamas žaidimų įrangos ir dangos atitikties vertinimas Lietuvos standartui LST EN 1176-1: 2018.

Kuomet žaidimų aikštelių patikra yra būtina?

Prieš įrengimą; Prieš įrengiant žaidimų elementus visuomet pasitarkite su specialistais, kurie jums padės išdėlioti visus žaidimų elementus taip, kad jie atitiktų Lietuvos respublikoje galiojančius standartus. Tai ypač svarbu padaryti tuomet, kai žaidimų elementai bus statomi viešose erdvėse ir bus naudojami  komerciniais tikslais. Jeigu jums žaidimų elementus sumontuos žmonės nieko nenusimanantys apie galiojančius standartus, po specialistų patikros ir neatitikus standarto žaidimų elementus jums gali tekti išmontuoti. Tad rekomenduojame tapyti savo laiką ir pinigus – konsultacija su specialistais jums sutaupys ne tik laiko bet ir pinigų.

Lauko ir vidaus žaidimo aikštelių remontas

Greitai ir kokybiškai atliekama lauko ir vidaus žaidimo aikštelių/ kambarių remonto paslaugas. Daugiau nei 9 metų patirtis. Remonto darbus atliekame tik aukščiausios kokybės, sertifikuotomis medžiagomis ir trosais, tad galėsite būtų ramūs dėl savo klientų saugumo. Atliekant remonto darbus pasitelkiame patirtį ir kūrybinį mąstymą, tad galime pasiūlyti itin konkurencingą kainą.

Teminių pažintinių takų įrengimas ir projektavimas

 Pagyvinkite pėsčiųjų ar dviračių taką aktyviais elementais, kurie pasisvaičiojimui suteiks daugiau nuostabos ir nuotykių. Pagal individualius užsakymus įrengiame įvairiausio sudėtingumo kliūtis, kurios gali būti skirtos ne tik vaikams bet ir suaugusiems. Padėsime rungtis ir kliūtis išdėlioti taip, kad nesusidarytų spūstys ir pasivaikščiojimas neprailgtų, o lankytojams atneštų daug įspūdžių ir naujų iššūkių.  Rungtys bus tokios įdomios, kad norėsis kartoti vėl ir vėl.

Teminių žaidimų elementų įrengimas

Domina nestandartinės saugios ir patvarios vaikų žaidimų aikštelės ar pavieniai žaidimų elementai miestui, parkui ar kiemui? Galime įgyvendinti net ir sudėtingiausią projektą itin konkurencinga kaina.

Nusileidimas lynu – Zip line

Nusileidimas lynu yra viena iš mėgstamiausių vaikų pramogų, tad įrenginėjant vaikų žaidimų kambarius ar žaidimų aikšteles tai yra vienas pirmųjų žaidimo elementų pasirinkimų.

Zip Line“ suteikia smagių nuotykių ir daugiau gyvybės bet kuriai žaidimų aikštelei. Dėl itin patvarios trosų sistemos ir patogios bei saugios guminės sėdynės jis leis vaikams judėti iš vieno taško į kitą, lavindamas viršutinės kūno dalies jėgą, pusiausvyrą ir koordinaciją.

Nuotykių parkų įrengimas

Nuotykių parkus ir žaidimų aikšteles kuriame bet kokiam kraštovaizdžiui, klimatui ar dizainui, derindami profesionalią įrangą su esamais ir natūraliais elementais, tokiais kaip medžiai, metaliniai ar betoniniai stulpai ir bokštai.

Žaidimų aikštelių/ kambarių įrengimas

Nuolat domimės žaidimų įrangos naujovėmis ir tendencijomis pasaulyje, todėl klientams galime pasiūlyti platų spektrą modernių sprendimų.

Mūsų įrangą montuoja tik patyrę meistrai. Jie užtikrins kokybišką įrangos sumontavimą ir atliks po garantinę eksploataciją. Taisyklingai sumontuota įranga užtikrins jos saugumą ir tarnaus ilgiau.

Mūsų klientai

Aktyvios pramogos – ypatinga nauda sveikatai bei stipresnis tarpusavio ryšys

Kontaktai

UAB Orangutanas

+370 600 83990

kestasgo@gmail.com

©2023. UAB Orangutanas. All Rights Reserved.